EN

 

Ikona 1A

Uwaga studenci I roku Socjologii II stopnia! W zakładce Dla studentów – Organizacja roku akademickiego 2017/2018 – Oferta seminariów dyplomowych zamieszona została informacja o proponowanych seminariach dyplomowych magisterskich. Zachęcamy do skonsultowania się potencjalnym promotorem (na dyżurach - osobiście lub telefonicznie) przed podjęciem ostatecznej decyzji. Informacja na temat terminów rejestracji (i innych ważnych wydarzeń) znajduje się tutaj.

 

 

Ikona 8A

DYŻURY WŁADZ WYDZIAŁU

        

 

 

DZIEKAN   dr hab., prof. APS Irena Jelonkiewicz - Sterianos

e-mail: ijelonkiewicz@aps.edu.pl

środa 14.00 - 15.00

piątek 15.00 - 16.00 

                                   

PRODZIEKAN ds. dydaktyki   dr Agnieszka Bieńkowska

e-mail: abienkowska@aps.edu.pl  

poniedziałek 12.30-13.30                        

czwartek 8.00-9.00

dyżur na studiach niestacjonarnych:

07.10.2017 r. godz. 10.30-11.30

09.12.2017 r. godz. 10.30-11.30

                               

PRODZIEKAN ds. studenckich   dr Jowita Bartczak

e-mail: jbartczak@aps.edu.pl

środa 11.00 - 12.00

piątek 14.00-15.00

 

Informacja o dyżurach nauczycieli akademickich dostępna jest w systemie USOSweb.

 

Ikona 2A

Uwaga studenci APS! Na terenie Uczelni działa Akademicka Poradnia Prawna dla Studentek i Studentów APS oraz Akademicka Poradnia Psychologiczna.

 

 

 

Na wniosek studenta w suplemencie do dyplomu można zamieścić informacje o dodatkowych osiągnięciach studenta np.:  publikacjach, wyróżnieniach i nagrodach, wybitnych osiągnięciach sportowych, uczestnictwie w organizacjach studenckich (Samorząd Studencki, Koła Naukowe, Biuro Wolontariatu) oraz miejscu odbycia praktyk - jeśli było szczególnie istotne. Wniosek, kierowany do dziekana, należy złożyć w Dziekanacie WSNS wraz z dokumentacją potwierdzającą osiągnięcia (dziennik praktyk, zaświadczenie o odbytym wolontariacie, pierwsza strona publikacji itp.) najpóźniej na 14 dni przed wyznaczonym terminem egzaminu dyplomowego. Do wniosku należy załączyć płytę CD z wersją elektroniczną informacji w języku polskim i angielskim, która ma zostać zamieszczona w Suplemencie oraz podpisany wydruk. Szczegółowe instrukcje i wzór tekstu znajdują się tutaj.

WAŻNE!

  • Niekompletne dokumenty i/lub przygotowane niezgodnie ze wzorem nie będą przyjmowane!
  • Wnioski składane po obronie nie będą rozpatrywane!

 

Ikona 3APoświadczenie likwidacji konta w Bibliotece składane przez absolwentów w Biurze Immatrykulacji podczas odbierania dyplomu można pobierać w Bibliotece bezpośrednio przed odbiorem dyplomu. Więcej informacji: tutaj

 

 

 

Ikona 8A

Na stronie internetowej Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod adresem http://www.nauka.gov.pl/kredyty-studenckie znajdują się aktualne informacje na temat systemu pożyczek i kredytów studenckich.

 

Aktualności

04-10-2017

UTW

Szanowni Państwo! Z wielką przyjemnością i serdecznością zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.
04-10-2017

STUDIA PODYPLOMOWE

Terapia pedagogiczna z edukacją daltońską i elementami systemu M. Montessori. Celem studiów jest nabycie kompetencji w zakresie profilaktyki, diagnostyki pedagogicznej, konstruowania programów edukacy…
03-10-2017

95 lat APS

Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej kończy w tym roku 95 lat. Rok Jubileuszowy to dobry czas do refleksji nad przeszłością i do wskazania możliwych kierunków rozwoju.