UWAGA!

Tutaj można znaleźć: aktualizowane na bieżąco informacje o terminach ważnych wydarzeń  w roku akademickim 2017/2018 (rejestracje w USOS na zajęcia, spotkania z doradcami studentów, spotkania z opiekunami praktyk), informacje o ofercie zajęć do wyboru, wskazówki dla osób rozpoczynających studia na WSNS.

04-10-2017

UTW

Szanowni Państwo! Z wielką przyjemnością i serdecznością zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.
04-10-2017

STUDIA PODYPLOMOWE

Terapia pedagogiczna z edukacją daltońską i elementami systemu M. Montessori. Celem studiów jest nabycie kompetencji w zakresie profilaktyki, diagnostyki pedagogicznej, konstruowania programów edukacy…
03-10-2017

95 lat APS

Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej kończy w tym roku 95 lat. Rok Jubileuszowy to dobry czas do refleksji nad przeszłością i do wskazania możliwych kierunków rozwoju.