Rok akademicki 2017/2018

Ważne! Dziekan zatwierdza do realizacji te zajęcia z oferty, które podczas rejestracji wybrała największa liczba studentów, biorąc dodatkowo pod uwagę wymaganą liczbę uczestników zajęć prowadzonych w danej formie (wykład, ćwiczenia, warsztat).

Prosimy o niewybieranie ponownie zajęć już zrealizowanych lub wybranych w tym roku z oferty zajęć fakultatywnych.

Oferta zajęć przewidzianych do realizacji w roku akademickim 2018/2019:

studia stacjonarne

• Psychologia WIK studia stacjonarne - oferta
  • Psychologia WIK studia stacjonarne - opisy

• Psychologia SPO studia stacjonarne - oferta
  • Psychologia SPO studia stacjonarne - opisy

studia niestacjonarne

• Psychologia WIK studia niestacjonarne - oferta
  • Psychologia WIK studia niestacjonarne - opisy

03-07-2018

2. edycja Konkursu o nagrodę im. Profesor Elżbiety Tarkowskiej

2. edycja Konkursu o nagrodę im. Profesor Elżbiety Tarkowskiej współorganizowanego przez APS. Termin składania prac na konkurs został wyznaczony na dzień 21 września 2018 roku.
28-06-2018

Rekrutacja na studia doktoranckie WNP i WSNS

Nabór na studia DOKTORANCKIE na rok akademicki 2018/2019 WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH, kierunek: PEDAGOGIKA oraz WYDZIAŁ STOSOWANYCH NAUK SPOŁECZNYCH, kierunek: INTERDYSCYPLINARNE STUDIA DOKTORANCKIE W…
04-07-2018

W służbie praw dziecka – dziedzictwo Ireny Sendlerowej

Zachęcamy do przeczytania artykułu, który ukazał się w Głosie Nauczycielskim i jest pokłosiem konferencji naukowej zorganizowanej w APS, obrazującego przesłanie Ireny Sendlerowej.