Ważne!

Dziekan zatwierdza do realizacji te zajęcia z oferty, które podczas rejestracji wybrała największa liczba studentów. Prosimy o uzgadnianie swoich wyborów w grupie.

Prosimy również o niewybieranie ponownie zajęć już zrealizowanych lub wybranych w tym roku z oferty zajęć fakultatywnych.

Oferta zajęć przewidzianych do realizacji w roku akademickim 2019/2020:

studia stacjonarne

studia niestacjonarne

11-07-2019

Logopedia warszawska

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, który dotyczy historii logopedii warszawskiej autorstwa Józefa Porayskiego-Pomsty i Danuty Emiluty-Rozya
27-06-2019

Dr Ewa Lewandowska-Tarasiuk uhonorowana prestiżowym medalem ,,Pro Patria"

Dr Ewa Lewandowska-Tarasiuk z okazji 60-lecia ,,Tygodnia Polskiego", została uhonorowana prestiżowym medalem ,,Pro Patria".
13-06-2019

Plebiscyt edukacyjny NAUCZYCIEL NA MEDAL!

Plebiscyt edukacyjny NAUCZYCIEL NA MEDAL! pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego – laureaci Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej