Ważne!

Dziekan zatwierdza do realizacji te zajęcia z oferty, które podczas rejestracji wybrała największa liczba studentów, biorąc dodatkowo pod uwagę wymaganą liczbę uczestników zajęć prowadzonych w danej formie (wykład, ćwiczenia, warsztat).

Prosimy o niewybieranie ponownie zajęć już zrealizowanych lub wybranych w tym roku z oferty zajęć fakultatywnych.

Oferty archiwalne:

Oferta zajęć przewidzianych do realizacji w roku akademickim 2018/2019:

studia stacjonarne

• Psychologia WIK studia stacjonarne - oferta
  • Psychologia WIK studia stacjonarne - opisy

• Psychologia SPO studia stacjonarne - oferta
  • Psychologia SPO studia stacjonarne - opisy

studia niestacjonarne

• Psychologia WIK studia niestacjonarne - oferta
  • Psychologia WIK studia niestacjonarne - opisy

15-11-2018

Wyrazy współczucia

Z wielkim żalem żegnamy Prof. dr. hab. Jerzego Wyrozumskiego wieloletniego Sekretarza Polskiej Akademii Umiejętności, wybitnego historyka mediewisty, przyjaciela naszej Uczelni.
13-11-2018

Dr hab. Kazimierz Frieske uhonorowany odznaką Primus in Agendo

Dr hab. Kazimierz Frieske z Instytutu Filozofii i Socjologii Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych APS, został uhonorowany odznaką Primus in Agendo.
21-09-2018

Finisaż wystawy malarstwa - Wioleta Rzążewska - Niepozory

KOLEGIUM EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ AKADEMII PEDAGOGIKI SPECJALNEJ IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ zaprasza na finisaż wystawy malarstwa - Wioleta Rzążewska - Niepozory, we czwartek, 15.11.2018, o godz. 13.30, G…