Student WSNS, który w ramach programu ERASMUS chciałby realizować część program studiów na uczelni zagranicznej powinien w zapoznać się z poniższymi dokumentami:

Zasady ubiegania się i uczestnictwa w programie Erasmus studentów WSNS

Warunki i tryb naboru do programu Erasmus - zarządzenie rektora

Więcej informacji na temat samego programu, osób odpowiedzianych z ramienia Uczelni za jego realizację, jak również harmonogram działań związanych z naborem do programu znajduje się na stronie internetowej APS w zakładce Studenci → Erasmus.

03-07-2018

2. edycja Konkursu o nagrodę im. Profesor Elżbiety Tarkowskiej

2. edycja Konkursu o nagrodę im. Profesor Elżbiety Tarkowskiej współorganizowanego przez APS. Termin składania prac na konkurs został wyznaczony na dzień 21 września 2018 roku.
28-06-2018

Rekrutacja na studia doktoranckie WNP i WSNS

Nabór na studia DOKTORANCKIE na rok akademicki 2018/2019 WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH, kierunek: PEDAGOGIKA oraz WYDZIAŁ STOSOWANYCH NAUK SPOŁECZNYCH, kierunek: INTERDYSCYPLINARNE STUDIA DOKTORANCKIE W…
04-07-2018

W służbie praw dziecka – dziedzictwo Ireny Sendlerowej

Zachęcamy do przeczytania artykułu, który ukazał się w Głosie Nauczycielskim i jest pokłosiem konferencji naukowej zorganizowanej w APS, obrazującego przesłanie Ireny Sendlerowej.