Student WSNS, który w ramach programu ERASMUS chciałby realizować część program studiów na uczelni zagranicznej powinien w zapoznać się z poniższymi dokumentami:

Zasady ubiegania się i uczestnictwa w programie Erasmus studentów WSNS

Warunki i tryb naboru do programu Erasmus - zarządzenie rektora

Więcej informacji na temat samego programu, osób odpowiedzianych z ramienia Uczelni za jego realizację, jak również harmonogram działań związanych z naborem do programu znajduje się na stronie internetowej APS w zakładce Studenci → Erasmus.

04-10-2017

UTW

Szanowni Państwo! Z wielką przyjemnością i serdecznością zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.
04-10-2017

STUDIA PODYPLOMOWE

Terapia pedagogiczna z edukacją daltońską i elementami systemu M. Montessori. Celem studiów jest nabycie kompetencji w zakresie profilaktyki, diagnostyki pedagogicznej, konstruowania programów edukacy…
03-10-2017

95 lat APS

Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej kończy w tym roku 95 lat. Rok Jubileuszowy to dobry czas do refleksji nad przeszłością i do wskazania możliwych kierunków rozwoju.