Student WSNS, który w ramach programu ERASMUS chciałby realizować część program studiów na uczelni zagranicznej powinien w zapoznać się z poniższymi dokumentami:

Zasady ubiegania się i uczestnictwa w programie Erasmus studentów WSNS

Warunki i tryb naboru do programu Erasmus - zarządzenie rektora

Więcej informacji na temat samego programu, osób odpowiedzianych z ramienia Uczelni za jego realizację, jak również harmonogram działań związanych z naborem do programu znajduje się na stronie internetowej APS w zakładce Studenci → Erasmus.

15-11-2018

Wyrazy współczucia

Z wielkim żalem żegnamy Prof. dr. hab. Jerzego Wyrozumskiego wieloletniego Sekretarza Polskiej Akademii Umiejętności, wybitnego historyka mediewisty, przyjaciela naszej Uczelni.
13-11-2018

Dr hab. Kazimierz Frieske uhonorowany odznaką Primus in Agendo

Dr hab. Kazimierz Frieske z Instytutu Filozofii i Socjologii Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych APS, został uhonorowany odznaką Primus in Agendo.
15-11-2018

Wykład pt. „Kobiety piszące i czytające listy w twórczości Jana Vermeera van Delft”

Kolegium Edukacji Artystycznej zaprasza na wykład pt. „Kobiety piszące i czytające listy w twórczości Jana Vermeera van Delft” 19 listopada o godz. 16:00, w siedzibie Kolegium Edukacji Artystycznej pr…