„Od mechanizmu psychopatologii do zmiany w psychoterapii” to cykliczne międzyuczelniane seminarium naukowe, którego celem jest stworzenie forum wymiany myśli i doświadczeń dla osób łączących pasję pracy naukowej z zaangażowaniem w pracę psychoterapeutyczną.

Służy ono również integracji środowiska osób zainteresowanych psychoterapią od strony naukowej. Z tego też powodu seminarium współorganizowane jest przez osoby z wielu instytucji naukowych. Seminarium zostało zorganizowane we współpracy osób z następujących instytucji: Wydział Psychologii UW, Instytut Psychologii APS, Wydział Psychologii UKSW, Wydział Psychologii USWPS, Instytut Psychiatrii i Neurologii, Wydział Psychologii WSFiZ.

Spotkania odbywają się co miesiąc.

Więcej szczegółów na stronie seminarium: www.psychologia.pl/zmianawpsychoterapii