ZAPROSZENIE

Uprzejmie zapraszamy na międzyuczelnianą konferencję organizowaną przez Katedrę Socjologii Ogólnej i Badań Interdyscyplinarnych, Instytutu Filozofii i Socjologii Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej, która odbędzie się w dniu 22 stycznia 2016roku, w Akademii Pedagogiki Specjalnej, budynek A, sala 1109. Konferencja będzie poświęcona prezentacji wyników badań na temat: „Tożsamościowa rola miejsc pamięci. Podsumowanie studenckich projektów badawczych”, realizowanych pod kierunkiem dr Beaty Nessel-Łukasik i dr Zuzanny Bogumił oraz Magdaleny Prokopczuk. W załączniku przesyłamy szczegółowy program konferencji.

Z poważaniem,

Dr. Zuzanna Bogumił, IFiS APS

Dr. Beata Nessel-Łukasik, Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku

Mgr Magdalena Prokopczuk, APS/ UW

do pobrania: PROGRAM

03-07-2018

2. edycja Konkursu o nagrodę im. Profesor Elżbiety Tarkowskiej

2. edycja Konkursu o nagrodę im. Profesor Elżbiety Tarkowskiej współorganizowanego przez APS. Termin składania prac na konkurs został wyznaczony na dzień 21 września 2018 roku.
28-06-2018

Rekrutacja na studia doktoranckie WNP i WSNS

Nabór na studia DOKTORANCKIE na rok akademicki 2018/2019 WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH, kierunek: PEDAGOGIKA oraz WYDZIAŁ STOSOWANYCH NAUK SPOŁECZNYCH, kierunek: INTERDYSCYPLINARNE STUDIA DOKTORANCKIE W…
04-07-2018

W służbie praw dziecka – dziedzictwo Ireny Sendlerowej

Zachęcamy do przeczytania artykułu, który ukazał się w Głosie Nauczycielskim i jest pokłosiem konferencji naukowej zorganizowanej w APS, obrazującego przesłanie Ireny Sendlerowej.